Afgelopen zaterdag 26 oktober hebben al 5 Vokoleden Wytze geholpen na onderstaande mail. Hier zie je hen trots bij het resultaat staan.

Aanstaande zaterdag 2 november hoopt Wytze met jullie hulp de laatste rijen aardappels eruit te krijgen. Zie hieronder zijn verzoek.

Aanstaande zaterdag 2 november hoopt Wytze met jullie hulp de laatste rijen aardappels eruit te krijgen. Zie hieronder zijn verzoek.
B
este Voko-leden,Ik lever jullie al vele jaren aardappels van de Eemstadboerderij.
Dit jaar doe ik dat voor het tweede jaar vanuit de Eempolder tussen Amersfoort en Soest, aan de AP Hilhorstweg 6.
Dit valt onder Soest maar is vlak bij Amersfoort, achter industrieterrein Isselt. Ik noem deze plek de Eemweideboerderij. www.eemweide.nl.
Op de boerderij fok ik tevens de biologische Vredelingerkippen en er zijn ook een aantal stiertjes voor de biologische koeienfokkerij.
Maar er is een probleem, de aardappels zitten nog voor de helft in de grond, het was te nat om te rooien en de grote rooimachine kan zeker niet het land op!!
Nu wil ik jullie vragen om te helpen rooien.
Dit betekent dat ik met een kleine rooimachine de aardappels uit de grond schud en dat we die dan samen oprapen en op de wagen doen.
Ik doe dit ook wel met schoolklassen maar die hebben nu vakantie.
Eind deze week denk ik dat het land weer droog genoeg is, komen jullie zaterdag helpen?
We maken er dan een gezellige ochtend van:
Eerst een rondleiding over de boerderij en koffie/thee, dan een uur rooien en napraten met een broodje en soep!
Kom jij? Dan graag aanmelden bij Wytze via een app of sms naar 06 24284100 (Wytze) of Reply op deze mail van Voko.
Met vriendelijke groet, Wytze Nauta.
EEMweideboerderij
AP. Hilhorstweg 6
(Let op, niet op dit adres navigeren, dit adres bestaat niet in de navigatiesystemen. Het zijn een paar schuren op de hoek met de Spiekerweg, schuin tegenover nr. 19!)
3764 MS Soest
www.eemweide.nl
06-24284100
3764 MS Soest
www.eemweide.nl
06-24284100